Niedziele
8.00 - Msza św.
10.30 - Msza św. z udziałem dzieci
12.00 - Msza św. (suma parafialna)
16.00 - Msza św.
Dni powszednie
7.30 - Msza św.
17.30 - Msza św. od września do czerwca,
lipiec i sierpień g. 18.00 - kościół św. Trójcy
Sakrament pojedniania w ciągu tygodnia - przed Mszą św.; w niedziele, święta i uroczystości -  w czasie Mszy św.

Biuro parafialne czynne jest bezpośrednio po Mszy Św. rannej i wieczornej oraz po uzgodnieniu telefonicznym.

tel.: 58 301 99 77; 691 766 334
(ewentualnie sms)

Odwiedziny chorych - w I sobotę miesiąca.

Sakrament chrztu św. - w niedzielę o godz. 12.00 (zgłoszenia 2 tyg. wcześniej).

Sakrament małżeństwa - zgłoszenia 3 miesiące przed ślubem.

Adres:
ul. Żabi Kruk 3
80-822 Gdańsk
tel. 58 301 99 77; 58 305 77 75

e-mail:

Numer konta:
Bank Ochrony Środowiska o/Gdańsk nr r-ku 69 1540 1098 2001 5502 7892 0001

27 maja 2023

Zesłanie Ducha Św.

Czuwanie przed Pięćdziesiątnicą

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

Data: 27 maja 2023

Miejsce: Kościoły stacyjne

Organizator: Wydział Duszpasterski KMG

Zapraszamy do wspólnotowego przeżycia uroczystości Zesłania Ducha Świętego!

Podobnie jak w ubiegłych latach, wieczór poprzedzający Pięćdziesiątnicę, członkowie wspólnot naszej archidiecezji spędzą na modlitwie czuwania w kościołach stacyjnych. Zapraszamy do dołączania - zgodnie z rodzajem własnej duchowości, a potem do udziału w Eucharystii sprawowanej przez abp. Tadeusza Wojdę w Bazylice Mariackiej w Gdańsku (godz. 23.00).

Lista kościołów stacyjnych wraz ze wspólnotami animującymi modlitwę:

1. Duszpasterstwa Akademickie - bazylika św. Mikołaja (ojcowie dominikanie), Gdańsk ul. Świętojańska 72, godz. 20:00
2. Żywy Różaniec, Rycerstwo Niepokalanej i Ruchy Misyjne - kaplica św. Anny przy kościele Świętej Trójcy (ojcowie franciszkanie), Gdańsk ul. Św. Trójcy 4, godz. 20:00
3. Droga neokatechumenalna - kościół św. Brygidy, Gdańsk ul. Profesorska 17, godz. 20:00
4. Ruch Światło-Życie - kościół św. Barbary, Gdańsk-Dolne Miasto ul. Długie Ogrody 19, godz. 20:00
5. Środowiska SNE - kościół Zesłania Ducha Świętego (księża misjonarze), Sopot, ul. Kujawska 50/52, godz. 20:00
6. Odnowa w Duchu Świętym - kościół św. Elżbiety (księża pallotyni), Gdańsk ul. Elżbietańska 1, godz. 20:00
7. Wspólnota Marana Tha - kościół św. Katarzyny (ojcowie karmelici), Gdańsk ul. Podmłyńska 10, godz. 20:00
8. Ruchy Rodzin Nazaretańskich, wspólnoty związane z charyzmatem sanktuarium - sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej, Gdańsk-Matemblewo ul. Matemblewska 67, godz. 19:30
9. Stacja modlitwy adoracji w ciszy oraz spowiedź św. - kościół św. Józefa (ojcowie oblaci), Gdańsk ul. Elżbietańska 9/10, godz. 20:00
10. Wspólnoty charyzmatyczne - kościół NSJ, Gdańsk-Wrzeszcz ul. Zator-Przytockiego 3, godz. 20:00
11. Koinonia Jan Chrzciciel - kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa, Gdynia ul. Armii Krajowej 46, godz. 19:30
12. Franciszkański Zakon Świeckich (tercjarze) z grupami św. Ojca Pio - kościół św. Jakuba (Ojcowie Kapucyni), Gdańsk ul. Łagiewniki 63

Ks. Wojciech Klawikowski


Zdjęcia

Niedzielna Msza

Nowy ministrant

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
171 0.054508209228516